menu

Zařízení pro upínání vyšívacích rámečků

vyšívání, vyšívací stroje, vyšívací automaty

Revoluční upínací systém HoopMaster

Americká společnost Midwest Products vytvořila upínací systém, který vyniká jednoduchým designem, je vyroben z kvalitního materiálu, a vydrží proto i ty nejnáročnější podmínky provozu. Práce s HoopMasterem je opravdu jednoduchá, takže se i úplný začátečník může během chvilky naučit upínat materiál rychle a s maximální přesností. S pomocí HoopMasteru tak můžete zvýšit Vaši produktivitu a tím pádem i ziskovost, stejně jako kontrolu kvality, kterou si Vaši zákazníci zaslouží. Využijte všech výhod nabízených tímto inovativním systémem.

Funkce:

 

Číselná a písmenková mřížka (Number and Letter Grid)

Mřížka slouží k dokonale přesnému umístění výšivky, což oceníte především u velkých objednávek. Stačí si vybrat „souřadnici“ umístění, se kterou budete pracovat při upínání jednotlivých kusů textilu. Díky mřížce si můžete být jistí, že bude výšivka vždy na tom stejném místě.

 Pohyblivá ramena (The Fixture Arms)

Ramena zajišťují, že je vyšívací rámeček umístěn vždy v rovině s upínací základnou a zároveň přímo nad spodním kruhem upínače. Jediné, co musíte udělat, je narovnat textil a stlačit rámeček dolů.

 Magnetický držák podkladového materiálu (Magnetic Backing Material Holder)

Díky magnetickému držáku již nemusíte používat žádné pásky, spony ani lepidla ve spreji. Magnetické klapky udrží podkladový materiál nad spodním kruhem upínače, zatímco se Vy můžete věnovat upínání textilu.

 Upevňovací kolíčky (Pins on the Fixture)

Upevňovací kolíčky udrží upínač vždy na správném místě. Ať už měníte umístění výšivky nebo velikost rámečku, kolíčky zajistí, že bude vše v rovině s upínací základnou.

 Zvýšený okraj (Rim on the Fixture)

Nemusíte se obávat, že by textil nebyl při vyšívání dostatečně napnutý. Díky zvýšenému okraji upínače zůstane vyšívací rámeček tam, kde má být.

 

Upínač HoopMaster je určen k použití se základnou nebo ramenem Freestyle


Upínač HoopMaster

Upínácí základna

Upínací rameno Freestyle

 

VODÍTKO PRO VYŠÍVÁNÍ NA KAPSY

Toto přenosné vodítko je navrženo speciálně pro vyšívání na kapsy a pruhovaný textil. Dá se použít také při umisťování nápisů na jiné výšivky. Je univerzálním pomocníkem při vyšívání – můžete ho použít jak se systémem HoopMaster, tak s jiným upínacím zařízením. Vyšívání na kapsy a pruhovaný textil nikdy nebylo snazší.

Dostupné velikosti: 12 cm, 15 cm, 18 cm, 21 cm

 

Fold & Bag

Fold & Bag je skvělým pomocníkem pro rychlé a snadné skládání triček a polokošil. Toto přenosné zařízení nabízí nastavitelnou šířku skladu od 23 do 30 cm. Navíc je uzpůsobeno i pro balení triček a košil do obalů, čímž zajišťuje profesionální vzhled výsledného produktu.

Speciální základny HoopMaster

Kromě standardní základny o šířce 40 cm dodávané se systémem HoopMaster, jsou dále k dispozici dvě menší varianty základny.

Malá základna o šířce 22 cm je určena speciálně pro dětské oděvy do velikosti 4T. Může být použita s upínači o průměru od 9 cm do 21 cm. K občasnému upínání dětského oblečení lze využít také rameno Freestyle, pro časté používání však doporučujeme využít právě menší základnu, která Vám znatelně ušetří práci.

Střední základna o šířce 33 cm je určena pro dětské oděvy od velikosti 4T. Může být použita s upínači o velikosti od 9 cm do 21 cm a také s menšími upínači určenými pro vyšívání na zádech bund. K upínání menších kusů oděvů můžete využít také rameno Freestyle, pro větší objemy dětského oblečení však doporučujeme využít střední základnu, která Vám práci zjednoduší.

Rozšíření základny


Rozšíření umístěné na základně

 Rozšíření základny je skvělým pomocníkem při upínání větších oděvů. Připevňuje se k horní části základny, čímž zvětší její šířku a uzpůsobí ji tak pro snazší upínání větších oděvů.