menu

Zařízení pro upínání vyšívacích rámečků

vyšívání, vyšívací stroje, vyšívací automaty

Proč právě upínací systém HoopMaster

  1. Správné upnutí a přesné umístění výšivky je základem kvalitního vyšívání

Prvotřídně digitalizovaný návrh, nejmodernější vyšívací technika ani vysoce kvalitní materiál nejsou zárukou dokonalého výsledku, pokud není textil správně upnut a výšivka umístěna přesně na požadované místo. Upínání bez použití upínacího systému je možné, ale může být velmi obtížné a časově náročné. HoopMaster Vám pomůže umístit výšivku pokaždé na správné místo, a to bez jakéhokoli zdlouhavého měření a značení jednotlivých kusů textilu. Upínací základna HoopMasteru zajistí, že budou textilie vždy vyrovnané a Vy si tak můžete být jisti, že upínáte oděv do rámečku rovně. Při vyšívání je důležité nezapomínat na podkladový materiál, který zabraňuje deformaci výšivky. Upínač HoopMaster je vybaven magnetickými klapkami, které udrží podkladový materiál na svém místě, takže se o něj nemusíte v průběhu upínání vůbec starat.

  1. Textilie mohou být velmi nákladné

Neustálé dokupování nových textilií z důvodu špatně umístěných či jinak deformovaných výšivek se může velmi citelně odrazit na výdělcích, což mohou obtížně zvládat především začínající společnosti. Špatně odvedená práce také není příliš dobrou vizitkou společnosti a může zákazníky lehce odradit. HoopMaster Vám pomůže minimalizovat ztráty na materiálu, čímž zvýší Vaše zisky. 

  1. Upínání je časově velmi náročné, zejména pokud nepoužíváte upínací systém

Upínací systém Vám pomůže výrazně snížit prostoje v provozu vyšívacího stroje, čímž navýší Vaši výrobní kapacitu. S HoopMasterem můžete využít svůj výrobní potenciál na maximum.

  1. Upínání je fyzicky náročný proces

Nejen že je upínání s HoopMasterem rychlejší, ale také uleví Vašim namáhaným rukám a zápěstím. HoopMaster drží a vyrovnává vyšívací rámeček místo Vás, čímž Vám umožňuje upínat oděvy jednodušeji a bez zbytečné námahy.

  1. Bez upínacího systému je opravdu obtížné se naučit správně upínat

Ať už s vyšíváním začínáte sami anebo zaučujete nového zaměstnance, se systémem HoopMaster jde všechno snáz. S HoopMasterem se během chvilky naučí správně a rychle upínat každý. Stačí pouze narovnat oděv na HoopMasteru a rámeček bude zarovnán automaticky.

  1. Správné napnutí oděvu zajistí kvalitní výšivku

HoopMaster vám pomůže řádně napnout textil, čímž předejdete problémům způsobeným pružením materiálu (zamotávání nití, problémy s prošíváním, deformace výšivky).

Shrnutí

Upínací systémy jsou důležitou součástí procesu vyšívání. Pomáhají Vám upínat oděvy jednodušeji a bez zbytečné námahy. Zároveň také minimalizují prostoje v provozu šicího stroje a ztráty na materiálu, čímž zvyšují Vaše zisky.

Doufáme, že Vám tyto informace budou užitečné a pomohou Vám při výběru kvalitního upínací systému. Jsme rádi, že jste si našli čas a seznámili se s našimi výrobky.